Bina Yıkım

Bina Yıkım

Genç Arslan İnşaat olarak, inşaat yapı ve durum kontrolü yapılmasına istinaden tespit edilen metot ile bina yıkımı ve ev yıkımı gerçekleşmektedir. Yıkım işleri iyi planlama, dikkat ve özenli çalışma gerektirmektedir. Konusunda uzman ekibimiz ile resmi müracatlar, gerekli inceleme ve kapsamlı bir değerlendirme yapıldıktan sonra yıkımın hangi teknikle yapılması gerektiğine karar verilir.

Yıkım hafriyat firmaları, yıkımı güvenlik önlemlerini en üst seviyede değerlendirerek gerçekleştirmelidir. Kırım yıkım işlerinde, söz konusu bina yıkım işleri, fabrika yıkım, proje yıkım, kentsel dönüşüm projelerinin yıkımı, kırımı her ne olursa olsun anahtar teslim bir şekilde gerekli yıkım, söküm, beton delme, beton kırma ve taşıma işlemlerini uygun yöntem ile yapıyoruz. Makas ile yıkım, mini makine ile yıkım, ekskavatör yıkım v.b. gibi farklı yöntemler farklı projeler için uygulanabilir. Mühendislerimiz en uygun yöntemi belirlemede uzmanlardır. Bina yıkma işlerinde her zaman uzman bina yıkım firmaları ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Esenler’de ve çevresinde yıkımcı arıyorsanız bulabileceğiniz en güvenli, en uzman yıkımcı Genç Arslan İnşaat, bina yıkım işleri konusunda en profesyonel hizmeti size sunacaktır.

Bina yıkımı, İstanbul’da vermekte olduğumuz en önemli hizmet kollarından birisidir. Genç Arslan İnşaat Bina Yıkım Hizmetleri her türlü fabrika yıkımı , tesis yıkımı, ev yıkımı, metal ayrıştırma işlerini deneyimli kadrosuyla başya İstanbul Avrupa Yakası Yıkım olmak üzere, Türkiye’nin her yerine profesyonel yıkım hizmeti vermektedir.

Yıkım alanında vermekte olduğumuz hizmetler;

  • Ev Yıkımı, Bina Yıkımı, Konut Yıkımı
  • Kentsel Dönüşüm Projelerinin Yıkımı
  • Fabrikaların Yıkımı
  • Bina Hafriyatlarının Alınması

Bina yıkım işleri özellikle kentsel konut bölgelerinde, kentsel dönüşüm yasasının yürürlüğe girmesiyle birlikte hız kazanmıştır. Bina yıkımı, risk grubu yüksek bir inşaat faaliyetidir. Çok iyi planlama, dikkatli hesaplama, özenli çalışma gerektirir. Genç Arslan İnşaat olarak, uzman mühendisler ve teknik ekiplerimizle yıkım kararı alınmış olan ve yıkım işlemlerinin yapılması için tüm resmi işlemlerin yapılmasının ardından, yerinde incelemeler yaparak şantiyede toplanmış olan bilgilerin ve verilerin ışığında hangi teknik kullanılarak ev yıkımı, bina yıkımı, fabrika yıkım yapılması gerektiğine karar veririz.

Biz Kimiz - Genç Arslan İnşaat
Neden Biz - Genç Arslan İnşaat
Hakkımızda - Genç Arslan İnşaat

Bugün bir teklif almak için hazır mısınız?

Bizimle İletişime Geçin

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan Genç Arslan firması yaklaşık yarım asırlık bir tecrübe ve deneyime sahiptir.

GENÇ ARSLAN YAPI İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Mehmet Akif Mah. Aşıkveysel Cad. Arif Hikmek Sk. No:15/A, Küçükçekmece - İSTANBUL
info@gencarslaninsaat.net
0532 438 37 09
0532 775 44 65

0212 472 21 52